Kontakt

Drużynowy: wyw. Jakub Dębowski „Bubu”
Telefon: 603 214 527
E-mail: debowski [kropka] jakub [małpa]wp.pl
O sobie: Bubu jest na funkcji drużynowego od stycznia 2020 roku przed tym przez dwa lata był na funkcji przybocznego w naszej drużynie.
(prowadzi najlepsze zajęcia z podchodów i sztuki przetrwania ;D) Wraz z resztą kadry tworzy zgrany zespół, który radzi sobie, ze wszystkimi przeciwnościami losu.


murzyn
Wódz RW: pwd Piotr Olewniczak „Murzyn”
Telefon: 722 225 371
E-mail: piotr [kropka] olewniczak [małpa] rid [kropka] pl
O sobie: Murzyn jest harcerzem od 2010 roku. Przed wzmocnieniem szeregów Kniei, czynnie działał na funkcji instruktorskiej w Harcerskiej Gromadzie Wilków oraz jako przyboczny wyciągną z kryzysu, wraz z Forte i Skreczem 7 NGDH „Skorpiony”. Absolwent VI Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni. Obecnie student Politechniki Gdańskiej na wydziale Zarządzania i Ekonomi.

Przyboczny: wyw. Paweł Kuldanek : „Szary”
Telefon: 531 240 130
E-mail:
pawel[kropka]kuldanek[małpa]tlen.pl
O sobie: Szary jest na funkcji przybocznego od stycznia 2020 roku. Wcześniej pełnił funkcję zastępowego zastępu „Łosie”. Również tak jak drużynowy jest zafascynowany sztuką przetrwania i wszelkiego rodzajami militariami. Jest gotów do działania i udzielania wsparcia kiedy jest ono potrzebne.

Przyboczny: mł. Krystian Giziński „Smaug”
Telefon: 570 048 806
E-mail: krystiangizinski98[małpa]gmail.com
O sobie: Smaug został przybocznym w styczniu 2020 roku. Wcześniej był zastępowym zastępu „Sokoły”. Jego ksywa nie wzięła się z byle przyczyny zrozumiecie jak poznacie go bliżej (tylko nie za blisko, wiecie ooogień paaliii) Jest zgranym zawsze pozytywnym członkiem kadry naszej drużyny kreatywny i zawsze skory do pomocy.